Klienci indywidualni
Formularz reklamacji dotyczący operacji kartą płatniczą dla klienta indywidualnego
Formularz reklamacji (nie dotyczy reklamacji transakcji dokonanej kartą płatniczą)
Oferta Banku w zakresie pośrednictwa w rozliczeniach dewizowych/walutowych/skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.
Bank wykonuje polecenia wypłaty w obrocie dewizowym - otrzymane lub skierowane do banku zagranicznego oraz przelewy transgraniczne do wysokości 50.000 EURO.
I-Bank to nowoczesny system umożliwiający zdalne i bezpieczne korzystanie z usług bankowych.
W ofercie systemu Banku Internetowego znajdują się:
- IB - bank internetowy - usługi bankowe dostępne przez internet
- ASI - automatyczne centrum informacyjne - wysyłanie komunikatów SMS
- DTK - doładowanie kont telefonów komórkowych w systemie PRE-PAID.
IB - bank internetowy
Nowoczesny system umożliwiający bezpieczne korzystanie z usług bankowych za pośrednictwem internetu przy wykorzystaniu standardowej przeglądarki internetowej i systemu java. Jest łatwy i przyjemny w obsłudze, umożliwia szybkie wprowadzanie przelewów. Wszystkie zlecenia są podpisane prywatnym kluczem cyfrowym klienta.
Funkcje systemu:
- Wyświetlanie bieżącego salda na rachunkach klienta.
- Wyświetlanie historii obrotów na rachunkach klienta.
- Obsługa zleceń oczekujących i odrzuconych.
- Wystawianie poleceń przelewu z natychmiastową lub opóźnioną datą realizacji.
- Kontrola limitu dostępnych środków bezpośrednio przy wystawianiu przelewu.
- Wystawianie poleceń przelewu do ZUS i do urzędów skarbowych.
- Prowadzenie książki adresowej kontrahentów.
- Prowadzenie kartoteki wzorców przelewów.
- Szybkie wystawianie poleceń przelewu za pomocą książki adresowej i za pomocą listy wzorców.
- Obsługa lokat.
- Zlecenia stałe w pełnym zakresie.
Za pośrednictwem konta bankowego można szybko i bezpiecznie:
- złożyć wniosek o świadczenie 800+,
- potwierdzić Profil Zaufany,
- zalogować się do e-Urzędu (m.in. do serwisów takich jak ePUAP, mObywatel, ZUS PUE, czy podatki.gov.pl).
Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i skorzystać z dostępnych usług publicznych. To wygodny sposób, aby załatwić wiele spraw bez wychodzenia z domu!
ASI - automatyczny system informacyjny
Automatyczny System informacyjny umożliwia przesyłanie do klientów banku informacji o aktualnym saldzie na rachunku w postaci komunikatów SMS. Komunikaty mogą być wysyłane wg harmonogramu ustalonego indywidualnie dla każdego klienta. Możliwe są warianty:
- raz dziennie o określonej godzinie,
- raz dziennie o określonej godzinie w dni robocze,
- raz dziennie ale tylko jeśli wystąpiła zmiana salda,
- po każdej zmianie salda.
System wysyła także informację o saldzie jako odpowiedź na SMS klienta.
Komunikaty SMS są wysyłane przy pomocy telefonu komórkowego ( lub modemu GPRS ) podłączonego do serwera komunikacyjnego.
Klienci Banku Spółdzielczego w Pszczółkach mają możliwość skorzystania z usług bankowych w mobilnym wydaniu. Do tej pory udało nam się wprowadzić do swej oferty takie produkty jak aplikacje mobilne SGB Mobile i Nasz Bank oraz usługi płatności: BLIK, GOOGLE PAY, APPLE PAY oraz GARMIN PAY. A w kolejce czekają kolejne rozwązania, dzięki, którym Bank Spółdzielczy w Pszczółkach udostępnia swoim klientom coraz szerszy wachlarz usług bankowych na smartfon czy też smartwatch.
Kliknij poniżej w odpowiednią zakładkę, aby dowiedzieć się więcej:
OPROCENTOWANIE KREDYTÓW
1 Stawka WIBOR liczona jest jako średnia arytmetyczna z ostatnich 5 dni kwotowań lub z całego miesiąca WIBOR- u 1M i 3M, z miesiąca przed rozpoczęciem okresu odsetkowego i obowiązuje przez okres następnego 1 miesiąca. Dla pierwszego okresu odsetkowego będzie to miesiąc poprzedzający uruchomienie kredytu.
2 Stawka WIBOR liczona jest jako średnia arytmetyczna z ostatnich 5 dni kwotowań lub z całego miesiąca WIBOR- u 1M i 3M, z miesiąca przed rozpoczęciem okresu odsetkowego i obowiązuje przez okres następnego 1 miesiąca. Dla pierwszego okresu odsetkowego będzie to miesiąc poprzedzający uruchomienie kredytu.
3 Stawka WIBOR liczona jest jako średnia arytmetyczna z ostatnich 5 dni kwotowań lub z całego miesiąca WIBOR- u 1M i 3M, z miesiąca przed rozpoczęciem okresu odsetkowego i obowiązuje przez okres następnego 1 miesiąca. Dla pierwszego okresu odsetkowego będzie to miesiąc poprzedzający uruchomienie kredytu.
4 Stawka WIBOR liczona jest jako średnia arytmetyczna z ostatnich 5 dni kwotowań WIBOR- u 3M z miesiąca przed rozpoczęciem okresu odsetkowego i obowiązuje przez okres następnego 1 miesiąca. Dla pierwszego okresu odsetkowego będzie to miesiąc poprzedzający uruchomienie kredytu.
5 Stawka WIBOR 3M, liczona jest jako średnia arytmetyczna kwotowań w kwartale poprzedzającym kwartał naliczania odsetek i obowiązuje przez okres następnego kwartału.
6 Stawka WIBOR 3M, liczona jest jako średnia arytmetyczna kwotowań w kwartale poprzedzającym kwartał naliczania odsetek i obowiązuje przez okres następnego kwartału.
7 Stawka WIBOR 3M, liczona jest jako średnia arytmetyczna kwotowań w kwartale poprzedzającym kwartał naliczania odsetek i obowiązuje przez okres następnego kwartału.
8 Stawka WIBOR 6M, obliczona z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, liczona jest jako średnia arytmetyczna kwotowań na pięć dni roboczych przed dniem zmiany oprocentowania. Zmiana następuje z dniem 01.08 i 01.02 każdego roku.
Obowiązujące stawki w miesiącu: czerwiec 2025 r.:
WIBOR 1M** 5,36%
WIBOR 3M** 5,22%
WIBOR 3M*** 5,86%
WIBOR 6M**** 5,81%
WIBOR 12M***** 5,67%
REDYSKONTO WEKSLI NBP 5,30%
STOPA REFERENCYJNA 5,25%
** Stawka WIBOR 3M liczona jest jako średnia arytmetyczna pięciu ostatnich kwotowań w miesiącu poprzedzającym miesiąc naliczania odsetek.
*** Stawka WIBOR 3M liczona jest jako średnia arytmetyczna pięciu ostatnich kwotowań w kwartale poprzedzającym kwartał naliczania odsetek i obowiązuje przez okres następnego kwartału.
**** Stawka WIBOR 6M liczona jest z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, liczona jest jako średnia arytmetyczna kwotowań na pięć dni roboczych przed dniem zmiany oprocentowania. Zmiana następuję 1-go sierpnia i 1-go lutego każdego roku.
*****Stawka WIBOR 12M, obliczona z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, liczona jest jako średnia arytmetyczna kwotowań w IV kwartale kalendarzowym roku poprzedzającego rok naliczania odsetek. Zmiana wysokości oprocentowania następuje z dniem 1 lutego kolejnego roku kalendarzowego.