Nowa odsłona aplikacji mobilnej Nasz Bank

25 października 2022


Szanowni Państwo,

 

w najbliższych tygodniach udostępnimy klientom Banków Spółdzielczych nową odsłonę aplikacji mobilnej Nasz Bank, która rozszerza systemy bankowości internetowej Internet Banking i Internet Banking dla Firm.
Aplikacje mobilne stały się głównym kanałem kontaktu klientów z bankiem i korzystania z jego usług. Telefon mamy zawsze pod ręką i coraz więcej spraw załatwiamy, korzystając z zainstalowanych w nim aplikacji. Wygoda użytkowania jest dziś priorytetem. Wygląd nowej aplikacji Nasz Bank jest zgodny z najnowszymi trendami, dzięki czemu mobilne bankowanie stanie się jeszcze łatwiejsze i szybsze.
Po zakończeniu testów nowy design zostanie udostępniony klientom banków w formie aktualizacji. Aplikacja dostępna będzie niezmiennie, odpowiednio dla systemu Android w Google Play, a dla systemu iOS w App Store, pod nazwą Nasz Bank (lub innych, pod własną marką Banku).
Nowa wersja aplikacji to m.in.:
  • prosty i intuicyjny interfejs, nowoczesny wygląd,
  • większa ergonomia przycisków oraz ekranów informacyjnych,
  • szybszy i łatwiejszy dostęp do podstawowych funkcjonalności,
  • wybór między ciemnym i jasnym motywem,
  • oraz szereg innych udogodnień, które jeszcze bardziej rozszerzą możliwości korzystania z usług bankowych (już wkrótce opcja zmiany języka na angielski lub ukraiński).

W aplikacji mobilnej Nasz Bank klienci znajdą wszystko co niezbędne do codziennego, bezpiecznego bankowania.


◄ Powrót